UA EN

Менеджмент

Олександр прийшов в рекламу в 1993 році, почавши свою кар'єру на позиції account executive в рекламній агенції BBDO Moscow. У 2001 році Олександр очолив групу АДВ Україна. За п'ять років йому вдалося перетворити 2 невеликі рекламні агенції із загальним штатом в 20 чоловік у великий рекламний холдинг.
У 2006 Олександр разом з партнерами заснував агенцію TABASCO, яка виросла в найбільшу незалежну рекламну групу в Україні – CMS Group. А починаючи з 2015 року, CMS Group під керівництвом Олександра стала розвивати технологічні стартапи, як в рамках маркетингових комунікацій, так і за їх межами.

Олександр Горлов

Засновник і співвласник холдингу CMS Group, член CEO Club, інвестор та експерт в маркетингу.
Починав кар'єру в міжнародних маркетингових компаніях. Заснував комунікаційну агенцію (зараз TABASCO), яка стала основою для розвитку холдингу, появи нових сервісів і компаній.
Відповідає за розвиток бізнесу, створення нових напрямків і бізнес-моделей. Займається роботою по контролю сервісів в складних крос-медійних проектах, що надаються ключовим клієнтам холдингу.

Ярослав Плошко

Український креатор, сценарист, креативний директор та партнер рекламної агенції TABASCO, колумніст “Новий час” та Forbes, екс-президент клубу Арт-Директорів України.
Керував креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Клієнтський лист включає такі імена, як "Альфа-банк", OKKO, Kernel, "ТАС Банк", Philip Morris, "Алло", "Фокстрот", Ferrero, Hyundai, Henkel і багато інших.
Розробив і реалізував численні соціальні кампанії для уряду України, UNDP, Amnesty international та інші.

Олександр Смірнов

Має більше 20 років експертизи у маркетингових комунікаціях. Очолювала Zenith Media Ukraine, MPG Ukraine. У 2009 році заснувала агенцію ad hoc CMS.

Агенція реалізує комплексні комунікаційні кампанії для брендів рітейлу, фінансів, фармацевтики, агросектора й багатьох інших. Високий професіоналізм і якість сервісу агенції підтверджує багаторічна співпраця з такими великими структурами як ЄБРР, Credit Agricole Ukraine, "Альфа-Банк", Bayer Ukraine, Syngenta Ukraine, "Лекхім", "Геркулес", "Сітіконсалт Груп" і іншими.

Олена Тарадай

Директор агенції SIGMA.
Юлія має 15 років експертизи у сфері рекламних комунікацій та client-сервісу. Раніше, в рамках групи, вона займала позицію New Business Director, розвиваючи проекти та працюючи з брендами в різних індустріях в Україні, а також за кордоном.

Юлія Соколова

Директор Promotion Technologies.
За 18 років на ринку маркетингових комунікацій встигла попрацювати з телекомом, тютюновими компаніями, FMCG компаніями та іншими напрямками. У 2012 році Юлія прийшла в Promotion Technologies, зібрала нову команду, розвинула event-напрямок, отримала контракти з міжнародними компаніями на річне обслуговування. Експертиза Юлії і команди Promotion Technologies дозволяє організовувати масштабні заходи і забезпечувати комплексний сервіс на високому рівні.

Юлія Сергійчук

Засновник відкритої платформи інновацій REACTOR.UA

Понад 10 років у сфері інновацій, великий досвід менторства, розробки й запуску стартапів. Заснував одну з найуспішніших в Україні b2b-платформ онлайн-закупівель. Запустив перший технологічний центр і підтримав понад 30 технологічних команд. Розробив ефективну інфраструктуру пошуку інновацій, за допомогою якої більш ніж 10 корпорацій знайшли інноваційні рішення.

Експертиза: відкриті інновації, ризик-менеджмент в управлінні портфелем реальних опціонів, розробка і запуск стартапів.

Євген Саранцов

Співзасновник і керуючий партнер відкритої платформи інновацій REACTOR.UA

Більше 20 років управлінського досвіду в міжнародних корпораціях у сфері FMCG. 17 років досвіду роботи у кризовому менеджменті, управлінні, трансформації й розвитку бізнесу у галузях виробництва, будівництва та освіти. Член Правління Асоціації фахівців з управління змінами АСМР Ukraine.

Експертиза: Ризик-менеджмент, управління змінами (human side of change), запуск, трансформація та розвиток бізнесу, розвиток екосистеми, впровадження технологічних рішень у рамках Smart City.

Олександр Жаріков

HR-директор в CMS Group

Олена Цимбал

+