RU UA EN

Менеджмент

Олександр прийшов в рекламу в 1993 році, почавши свою кар'єру на позиції account executive в рекламній агенції BBDO Moscow. У 2001 році Олександр очолив групу АДВ Україна. За п'ять років йому вдалося перетворити 2 невеликі рекламні агенції із загальним штатом в 20 чоловік у великий рекламний холдинг.
У 2006 Олександр разом з партнерами заснував агенцію TABASCO, яка виросла в найбільшу незалежну рекламну групу в Україні – CMS Group. А починаючи з 2015 року, CMS Group під керівництвом Олександра стала розвивати технологічні стартапи, як в рамках маркетингових комунікацій, так і за їх межами.

Олександр Горлов

Директор рекламної агенції TABASCO. Експерт в області маркетингу та реклами.

Працюючи в міжнародних агенціях з 2004 року, пройшла шлях від помічника менеджера до директора одного з найбільших незалежних агенцій креативності в Україні.

Більше 15 років досвіду в агенціях Saatchi&Saatchi, Young&Rubicam, FCB зі створення успішних брендів для рітейл, FMCG, фармацевтичних компаній, фінансових структур, телеком і енергосектору.

Запуск брендів й інтегрованих комунікаційних кампаній в Україні та за її межами – Білорусь, Близький Схід, Північна Африка.

Вікторія Енкіна

Медіадиректор агенції SIGMA.

Керує командами медіапланування і клієнтського сервісу в SIGMA.

Має понад 9 років досвіду в медіа, з яких 5 років на керівних позиціях.

Розробляла медіастратегії для міжнародних і українських рекламодавців категорій: FMCG, фарма, e-commerce, телеком, фінанси, рітейл, побутова техніка та електроніка. Реалізовувала розміщення в ТВ, digital (display, PPC, SMM, інфлюенсер-маркетинг), OOH, радіо, пресі. Має широкий досвід у вирішенні нестандартних кейсів, менторства команди і розвитку агенції.

Оксана Павлюченко

Директор платформ Outforz Data та Picsell Motivation

Понад 10 років досвіду у якості керівника підрозділу, який відповідає за методологічне та організаційне забезпечення проектного управління в IT-організаціях. Має глибоку експертизу в напрямку менторства та технічної розробки IT-продуктів у таких індустріях, як E-commerce, Retail, Video Streaming, FinTech, Education та Agriculture.

Кирило Ліберман

HR-директор в CMS Group

Олена Цимбал

Засновник відкритої платформи інновацій REACTOR.UA

Понад 10 років у сфері інновацій, великий досвід менторства, розробки й запуску стартапів.

Заснував одну з найуспішніших в Україні b2b-платформ онлайн-закупівель. Запустив перший технологічний центр і підтримав понад 30 технологічних команд. Розробив ефективну інфраструктуру пошуку інновацій, за допомогою якої більш ніж 10 корпорацій знайшли інноваційні рішення. У ролі незалежного директора допомагає компаніям пройти технологічну трансформацію.

Експертиза: відкриті інновації, ризик-менеджмент в управлінні портфелем реальних опціонів, розробка і запуск стартапів, стартап-моделі, корпоративні інновації.

Євген Саранцов

Співзасновник і керуючий партнер відкритої платформи інновацій REACTOR.UA

Більше 20 років управлінського досвіду в міжнародних корпораціях у сфері FMCG. 17 років досвіду роботи у кризовому менеджменті, управлінні, трансформації й розвитку бізнесу у галузях виробництва, будівництва та освіти. 5 років управління реалізацією інфраструктурних проектів національного масштабу. Член Правління Асоціації фахівців з управління змінами АСМР Ukraine.

Експертиза: Ризик-менеджмент, управління змінами (human side of change), запуск, трансформація та розвиток бізнесу, розвиток екосистеми, впровадження технологічних рішень у рамках Smart City.

Олександр Жаріков

Засновник і співвласник холдингу CMS Group, член CEO Club, інвестор та експерт в маркетингу.
Починав кар'єру в міжнародних маркетингових компаніях. Заснував комунікаційну агенцію (зараз TABASCO), яка стала основою для розвитку холдингу, появи нових сервісів і компаній.
Відповідає за розвиток бізнесу, створення нових напрямків і бізнес-моделей. Займається роботою по контролю сервісів в складних крос-медійних проектах, що надаються ключовим клієнтам холдингу.

Ярослав Плошко

Партнер і співвласник холдингу CMS Group
Денис – носій унікальної експертизи та досвіду. Він визначає можливості для розвитку й інвестує в нові напрямки бізнесу. Є коучем для своїх менеджерів, володіє візіонерським підходом до управління та успішно займається розвитком бізнесу в країнах Європи й Близького Сходу.
В рекламі Денис з 1999 року, працював в таких мережах як JWT, Havas. Через рік після заснування холдингу з появою медіаагенції SIGMA в складі групи, Денис приєднався в якості партнера до CMS Group. Працював з такими великими клієнтами, як LVMH, Nissan, Microsoft, Unilever, Jacobs та інші.

Денис Лазуренко

Український креатор, сценарист, креативний директор та партнер рекламної агенції TABASCO, колумніст “Новий час” та Forbes, екс-президент клубу Арт-Директорів України.
Керував креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Клієнтський лист включає такі імена, як "Альфа-банк", OKKO, Kernel, "ТАС Банк", Philip Morris, "Алло", "Фокстрот", Ferrero, Hyundai, Henkel і багато інших.
Розробив і реалізував численні соціальні кампанії для уряду України, UNDP, Amnesty international та ін.
Патріотична кампанія, автором якої є Олександр Смірнов, з Володимиром Талашко та Ніною Антонової в головних ролях названа «шедевром соціальної реклами» та нагороджена вищою відзнакою українського ринку — гран-прі премії Effie.

Олександр Смірнов

Успішний досвід організації й управління великими локальними і міжнародними рекламними агенціями, починаючи з 2000 року. Очолювала Zenith Media Ukraine, MPG Ukraine. У 2009 році заснувала агенцію ad hoc CMS.

Агенція реалізує комплексні комунікаційні кампанії для брендів рітейлу, фінансів, фармацевтики, агросектора й багатьох інших. Високий професіоналізм і якість сервісу агенції підтверджує багаторічна співпраця з такими великими структурами як ЄБРР, Credit Agricole Ukraine, "Альфа-Банк", Bayer Ukraine, Syngenta Ukraine, "Лекхім", "Геркулес", "Сітіконсалт Груп" і іншими.

Олена Тарадай

Директор Promotion Technologies.
За 18 років на ринку маркетингових комунікацій встигла попрацювати з телекомом, тютюновими компаніями, FMCG компаніями та іншими напрямками. У 2012 році Юлія прийшла в Promotion Technologies, зібрала нову команду, розвинула event-напрямок, отримала контракти з міжнародними компаніями на річне обслуговування. Експертиза Юлії і команди Promotion Technologies дозволяє організовувати масштабні заходи і забезпечувати комплексний сервіс на високому рівні.

Юлія Сергійчук

Директор агенції SIGMA.
Стратегічному медіаплануванню Євген присвятив 15 років. Вивчав підходи до планування в агенціях Initiative, UM, ZenithOptimedia, OMD, MediaVest на позиціях від медіапленера до медіадиректора, входив в міжнародні групи розробників софту, аналітиків і стратегів, вів власний курс медіапланування в школі реклами.
У 2014 році Євген прийшов в SIGMA і за цей час кардинально змінив агенцію: впроваджені власні підходи до медіапланування, засновані на отриманні зростання продажів; запущені власні аналітичні та пленінг софти; залучені нові клієнти.

Євген Левченко

Директор Buzzfactory Ukraine, міжнародної агенції з 10-річним досвідом експертизи в області роботи з інфлюенсерами та онлайн-репутації брендів.

Має досвід успішної реалізації численних кампаній з блогерами та лідерами думок з 2015 року. Працювала з багатьма українськими та міжнародними брендами такими, як Pepsi, Lays, Henkel, Sandora, Садочок, Агуша та інші.

Ольга Ковальова

+