UA EN

Компании

TABASCO

Незалежна креативна агенція № 1 в Україні. Спеціалізація агенції — створення і проведення інтегрованих рекламних кампаній. Клієнти TABASCO отримують більше ніж просто креативну рекламу — вони отримують стратегічний підхід до досягнення поставлених бізнес-завдань. Агенція створена в 2006 році.

SIGMA

Агенція спеціалізується на плануванні та реалізації комплексних медіарішень та інструментах оптимізації рекламних кампаній під різні канали і потреби, має власні софти для медіапланування, спрямовані на створення максимально ефективних кампаній. SIGMA також має сильну digital-експертизу і власний креативний відділ, який реалізує SMM кампанії як в Україні, так і для українських рекламодавців в інших країнах. Заснована в 2007 році.

ad hoc CMS

Медіаагенція повного циклу, створена в 2009. Ad hoc CMS — це розробка і реалізація інтегрованих комунікаційних проектів різного ступеня складності: від поодиноких медіапроявів, до великих національних кампаній з комунікацією 360 *. Агенція пропонує не тільки ефективну закупівлю медіа, а й менеджмент процесів там, де потрібно «доростити» медіакампанію креативними рішеннями або запропонувати нестандартні канали комунікації, забезпечити стратегічну, консультаційну та оперативну підтримку комунікаційних проектів.

Promotion Technologies

Міжнародна агенція маркетингових сервісів. За більш ніж 17 років роботи агенція реалізувала понад тисячу проектів для найбільших компаній України, Білорусії, Казахстану та інших країн СНД. Promotion Technologies спеціалізується на створенні комплексних промо-рішень 360, включаючи розробку стратегії і креативу, промо-маркетинг, digital маркетинг, event маркетинг, customer & trade програми. Агенція має 62 регіональних офіси в Україні, а також офіси в 6 країнах колишнього СРСР.

Reactor.ua

Reactor.ua — платформа відкритих інновацій з унікальною інфраструктурою та інструментами для роботи з інноваційними ідеями і рішеннями. Допомагає бізнесу оцінити потребу в технологічній трансформації, знайти і протестувати інноваційні ідеї швидко і просто, налагодити комунікацію з продуктовими командами за принципом інноваційного партнерства. Професійна команда Reactor.ua, яка системно працює у сфері інновацій з 2016 року, допоможе компаніям вирішити інноваційні виклики будь-якого рівня комплексно й ефективно.