RU UA EN

Компании

TABASCO

Незалежна креативна агенція № 1 в Україні. Спеціалізація агенції — створення і проведення інтегрованих рекламних кампаній. Клієнти TABASCO отримують більше ніж просто креативну рекламу — вони отримують стратегічний підхід до досягнення поставлених бізнес-завдань. Агенція створена в 2006 році.

SIGMA

Агенція спеціалізується на плануванні та реалізації комплексних медіарішень та інструментах оптимізації рекламних кампаній під різні канали і потреби, має власні софти для медіапланування, спрямовані на створення максимально ефективних кампаній. SIGMA також має сильну digital-експертизу і власний креативний відділ, який реалізує SMM кампанії як в Україні, так і для українських рекламодавців в інших країнах. Заснована в 2007 році.

ad hoc CMS

Медіаагенція повного циклу, створена в 2009. Ad hoc CMS — це розробка і реалізація інтегрованих комунікаційних проектів різного ступеня складності: від поодиноких медіапроявів, до великих національних кампаній з комунікацією 360 *. Агенція пропонує не тільки ефективну закупівлю медіа, а й менеджмент процесів там, де потрібно «доростити» медіакампанію креативними рішеннями або запропонувати нестандартні канали комунікації, забезпечити стратегічну, консультаційну та оперативну підтримку комунікаційних проектів.

Promotion Technologies

Міжнародна агенція маркетингових сервісів. За більш ніж 17 років роботи агенція реалізувала понад тисячу проектів для найбільших компаній України, Білорусії, Казахстану та інших країн СНД. Promotion Technologies спеціалізується на створенні комплексних промо-рішень 360, включаючи розробку стратегії і креативу, промо-маркетинг, digital маркетинг, event маркетинг, customer & trade програми. Агенція має 62 регіональних офіси в Україні, а також офіси в 6 країнах колишнього СРСР.

OUTFORZ

Крауд-платформа по розмітці зображень будь-якої складності. Платформа об'єднує операторів і нейронну мережу для автоматизації процесу розмітки будь-якого типу об'єктів на фотографіях.

PICSELL

Рішення для рітейлерів, виробників FMCG продукції, мерчандайзингових компаній, а також дистриб'юторів. Продукт економить час торгового персоналу і підвищує ефективність. Завдяки технології computer vision PICSELL автоматично розпізнає зображення і визначає позицію товарів на полицях.

Buzzfactory Ukraine

Експерт в області роботи з блогерами та лідерами думок. Агенція пропонує повний спектр послуг контент-маркетингу: від розробки стратегії до підбиття підсумків кампанії. Всі кампанії розробляються з індивідуальною стратегією, щоб максимально ефективно використовувати авторитет і охоплення майданчиків блогерів високого рівня. Мережа складається з понад 6000 блогерів із загальним охопленням більш ніж в 50 млн підписників. Працюючи з Buzzfactory, ви починаєте співпрацю з авторитетними і популярним fashion, beauty і lifestyle блогерами та лідерами думок у різних сферах.

Reactor.ua

Reactor.ua — платформа відкритих інновацій з унікальною інфраструктурою та інструментами для роботи з інноваційними ідеями і рішеннями. Допомагає бізнесу оцінити потребу в технологічній трансформації, знайти і протестувати інноваційні ідеї швидко і просто, налагодити комунікацію з продуктовими командами за принципом інноваційного партнерства. Професійна команда Reactor.ua, яка системно працює у сфері інновацій з 2016 року, допоможе компаніям вирішити інноваційні виклики будь-якого рівня комплексно й ефективно.