UA EN

CMS Group

це акселератор, який допомагає підприємцям реалізовувати свої бізнес-проекти. Ми не обмежуємося співпрацею з IT-стартапами — нашими партнерами можуть бути бізнеси в рамках традиційних бізнес-моделей. Для себе ми обрали сфери діяльності, в яких відчуваємо себе впевненіше за все і де наш внесок в партнерство буде найбільш вагомим. Це, перш за все, сфера послуг в B2B, де важливий креативний підхід і правильно вибудувані відносини з клієнтами. Наші ключові компетенції — це реклама й маркетинг, бізнес-консалтинг, аналітика для рітейлу, робота з даними.

Наші потенційні партнери

це підприємці, яким потрібна підтримка для розвитку свого бізнесу. Таким людям ми готові допомогти відточити їх бізнес-модель, залучити нових клієнтів, в тому числі з великого списку наших контактів, допомогти з фінансуванням, взяти на себе важливі, але не основні функції бізнесу: фінансовий і бухгалтерський облік, HR і рекрутмент, юридичний супровід , IT, безпеку.

 

Для нас не принципово, на якому етапі перебуває бізнес. Це може бути просто ідея, для якої потрібно перевірити наявність попиту, або вже зріла компанія, лідери якої прийшли до висновку, що подальше зростання легше реалізувати через нове партнерство.

Чому CMS Group?

Будучи незалежною міжнародною групою, зібравши навколо себе більше 200 професіоналів, ми в СMS Group знаємо, як створювати і розвивати свою справу. Ми не наймані менеджери, а успішні підприємці, які готові ділитися своїм досвідом, надихати і перетворювати ідеї в проекти, які збільшують активи.

Якщо у вас є бізнес або ідеї, які ви хотіли б розвивати в рамках бізнес-акселератора CMS Group, пишіть нам на пошту [email protected].