RU UA EN

Київська обласна дитяча лікарня у Боярці отримала фірмовий стиль

30 Липня 2021

Київська обласна дитяча лікарня отримала фірмовий стиль від креативників агентства TABASCO — арт-директора Михайла Суслова та дизайнера Яни Деуліної. Основою брендингу є абревіатура ОДЛ (Обласна дитяча лікарня) та образ повітряних кульок. Пацієнтами лікарні є як дошкільнята, так і підлітки, а кульки асоціюються із безтурботністю, радістю і легкістю у дітей будь-якого віку та дорослих.

Михайло Суслов, арт-директор TABASCO:

“Батьки приводять дітей до лікарні із доволі невеселих приводів, а антураж багатьох державних медичних закладів може ще й погіршувати емоційний стан маленьких пацієнтів та їх родичів. Ми ж хотіли створити брендинг, котрий викликає у відвідувачів радість, подарує трохи безтурботності та допоможе відчути: у цій лікарні тобі бажають допомогти, і ти радітимеш життю після візиту до КОДЛ”

TABASCO безкоштовно розробило фірмовий стиль для навігації, фасаду, форми медичних працівників, поліграфії Київської обласної дитячої лікарні. Зараз у роботі новий сайт боярської лікарні. 

Катерина Савінова, директор Київської обласної державної лікарні:

«Образ повітряних кульок припав до душі всьому колективу закладу: розмаїття яскравих кольорів створює відчуття дитинства та радості. Завдяки творчому та скрупульозному підходу до справи, фірмовий стиль розроблений як для приміщень лікарні, одягу персоналу, так і прослідковується в дрібних деталях – олівцях, ручках. Ми віримо, що ці чудові ідеї обов’язково втіляться в життя».

КОДЛ перебуває у фінансовій скруті та наразі шукає інвесторів для втілення брендингу. Адміністрація буде рада будь-яким пропозиціям з цього приводу та допомозі: [email protected], тел.(067) 972 17 65

Київська обласна дитяча лікарня (КОДЛ) — державна установа, яка надає високоспеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню Київської області. За 2020 рік в медичному закладі на стаціонарному лікуванні перебувало близько 6000 дітей та амбулаторно медичну допомогу отримали 24500 дітей Київської області. Серед пацієнтів КОДЛ переважають жителі сільської місцевості. 

В 2020 році в умовах пандемії Київська обласна дитяча лікарня стала опірною лікарнею в Київській області по наданню допомоги дітям з СOVID-19. В інфекційному відділенні закладу розгорнуто 40 ліжок ковідного шпиталю, який прийняв на стаціонарне лікування близько 550 дітей з підозрою та підтвердженими випадками  СOVID-19. 

Разом із цим лікарня продовжує надавати ургентну та паліативну допомогу дітям Київщини. В закладі проведено 1454 оперативні втручання. Також надана стаціонарна медична допомога близько 400 новонародженим дітям. 

Читайте ще

Книга легендарних вечірок від Bud

кейс Buzzfactory Ukraine

Як анонсувати перезапуск бренду за допомогою інфлюенс-маркетингу

кейс GLISS та Buzzfactory Ukraine

Exact exact Same time loan for unemployed. Pay day loan market

New Post

Stolen Part Matters

постери TABASCO про анексію Криму сколихнули соцмережі

АЛЛО: Все буде кохання!

У промо АЛЛО до дня Святого Валентина — мільйони подарунків та унікальних пропозицій за суперцінами

Як вивести продукт на новий рівень позиціонування за допомогою інфлюенс-маркетингу

Кейс Fa Men та Buzzfactory Ukraine

Стожар Fusion

Концепція та дизайн нової лінійки професійних шеф-олій

Щедрий Дар:

вітамінізований і гейміфікований!

AI display fridge

Новий крок у розвитку сучасного ритейлу

Штучний інтелект і мерчандайзинг

Сьогоднішні тренди і завтрашні реалії

Київська сотка

Еволюція айдентики головної велоподії України

«Бренд, куди ти зник, коли ми страждали?»:

Трансформація креативу під час кризи

Legalne Kasyno Online

RIA.COM закликає ділитися правдою

TABASCO створило маніфест для DOM.RIA та AUTO.RIA

Recreation & Boat Loans. Whether you are making use of your internal ‘Captain’ or escaping . regarding the path, CFCU will be here that will help you finance your motorboat, RV, or any other vehicle that is recreational!