RU UA EN

TABASCO креативить для притулку “Сіріус”

18 Травня 2021

Компанія TABASCO і притулок для тварин “Сіріус” запустили інформаційну кампанію. У кампанії закликають українців підтримати ініціативу знайти новий будинок для котів і собак. Така ініціатива виникла через погіршення ситуації навколо адопціі і навіть повернення чотирилапих у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу.

“У деяких країнах, наприклад, США, під час карантину значно зріс попит на тварин з притулків, а в Україні навпаки — збільшилася кількість дзвінків з проханнями віддати тварину в притулок. Люди бояться заразитися від собаки або кота, незважаючи на те, що на інформаційному порталі Кабміну України написано: офіційних підтверджень того, що домашні тварини можуть переносити коронавірус, немає, — каже Олександра Мезинова, директор притулку “Сіріус”. — На вулицях стало більше бездомних тварин через те, що погіршився матеріальний стан людей. Зменшилася корпоративна та індивідуальна фінансова допомога притулку, адже громадяни та організації виявилися в важких умовах. Однак саме притулок зараз потребує допомоги, а тварини — в притулку “.

В інформаційній кампанії “Сіріус” звертається до українців, які давно планували завести домашнього улюбленця, але через брак часу їм цього не вдавалося. На карантині ж у нових люблячих господарів і чотирилапих є можливість швидше звикнути один до одного.

“TABASCO завжди було першим в соціальній рекламі та комунікаціях. Ця криза не стала винятком. Сподіваємося, за допомогою цієї кампанії знайти дім та сім’ї для багатьох вихованців”, — партнер і креативний директор агенції TABASCO Олександр Смірнов.

Олександра Мезинова також зазначає, що зараз з’явилися бажаючі взяти додому собак, щоб мати можливість гуляти в парках під час карантину, але керівництво і волонтери притулку категорично проти такої тенденції. Притулок акцентує увагу на тому, що собака або кіт — це не іграшка, не тимчасова розвага і не “квиток” на вулицю під час карантину. Домашній улюбленець — це повноцінний член сім’ї і велика відповідальність. Усіх тварин віддають в нові сім’ї тільки після підписання договору. Потенційні господарі проходять інтерв’ю з директором притулку, отримують випробувальний термін і регулярні рекомендації від кураторів щодо адаптації тварин.

Якщо ви мріяли про чотирилапого друга, то зараз саме той час, щоб подарувати нове щасливе життя бездомному собаці. Знайте, що є котики і собачки, які мріють прожити у сім’ї все життя. Дати новий будинок хвостику можна за посиланням: http://dogcat.com.ua/.